Divadlo Bez zábradlí

 

Galerie

Divadelní prostory jsou využívány jako galerie. Vedle zážitku z představení si návštěvníci odnesou dojmy z výstav zajímavých děl českých výtvarníků.


V divadelní galerii dosud vystavovali:

Z. Netopil, J. Vobořilová, J. Jindra, E. Šebíková, M. Vojtěchovský a M. Pošvic, A. Botlík, J. Brynda, A. Barla, L. Šafránková, Š. Radová, F. Hodonský, J. Kaloč, V. Franz, M. Horníček, E. Michajlovová, B. Jirků, mezinárodní skupina výtvarníků, R. Brichcín, J. Čutek, I. Pavle, V. Kobylka, B. Bohdanová, J. Kanyza, J. Jíra, M. a P. Vavrysovi, Jan Svoboda a ukázky koláží ze sbírek Pražské Plynárenské, Václav Hartmann, Zuzana Mináčová.

 
Kavárna

K divadelnímu zázemí náleží také prostorná divadelní kavárna, která během dne slouží veřejnosti a ve večerních hodinách návštěvníkům divadla.
Divadelní kavárna je schopna zabezpečit veškeré cateringové služby.Otevírací doba:
11:00 - 22:00 (do konce představení)

Kontakt:
Ivana Šustrová (vedoucí kavárny)

telefon: 224 494 622
fax: 224 947 035

 

Hosté


Pavel Fiala, Josef Dvořák
S PYDLOU V ZÁDECH
Divadelní společnost Josefa Dvořáka

oprášil: Josef Dvořák
hrají: Josef Dvořák, Markéta Hrubešová, Rostislav Trtík, Karel Gult/Jiří Veit, Veronika Bajerová/Dagmar Schlehrová

Hra "S Pydlou v zádech" měla svou premiéru v Divadle Semafor už 4.6.1981. Legendární semaforská inscenace po sedmnácti letech opět na divadelních prknech, nyní v Divadle Bez zábradlí.
Postavička prostého lidového chytráka, který se zaplétá v šachové partii mocných, poskytuje vynikajícímu Josefu Dvořákovi prostor pro řadu brilantních klaunských čísel. "…Ta snaha neustále předstírat, hrát vždy tu roli, která se právě žádá, vytěžit z každé situace i něco pro sebe, onen bezpáteřný konjukturalismus, snaha vytvářet i na troskách za každou cenu zdání idylky…není nám to všechno příliš povědomé? …/Otomar Dvořák, 1981/".

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.